İzmir Burdurlular Derneği öğrencilere sahip çıktı

İzmir Burdurlular Derneği öğrencilere sahip çıktı

İzmir Burdurlular Derneğinin eğitime destek projesi  kapsamında  6.sını düzenledi


İzmir Burdurlular Derneğinin eğitime destek projesi  kapsamında  6.sını düzenlemiş olduğu İzmirde üniversitelerde okuyan Burdurlu öğrencilerle Tanışma,  kaynaşma, morel ve motivasyon amaçlı Final Eğitim Kurumları Bornova Final Fen Lisesi Kolejinde Kahvaltıda buluştu.

Kahvaltıya Burdur merkez ve İlçelerinden öğrenciler ve Meslek alanında Burdurlu Eğitimci, Mühendis, Doktor, Avukat, Mimar, Mali Müşavir, Hemşire, İşadamı katılımlarıyla çok verimli bir kahvaltı olduğunu belirttiler.

Dernek  Başkanı Refik Kaya  geleceğimizin gençlerini  6 yıldır yaptığımız Eğitime destek projemizde onları İzmirde yalnız bırakmamak ve her dertlerine ortak olabilmek, sıkıntılarını giderebilmek, ihtiyaç sahiplerine destek vermek , moral ve motivasyonlarını güçlü tutmaları amaçlı bu kahvaltıda buluştuklarını ve fikir alışverişi yaptıklarını belirtti.

Kahvaltıya destek veren kapılarını bizler için açan Final Eğitim Kurumları Ege Bölge müdürü hemşehrimiz OSMAN OĞUZ bey'e katkıları ziyadesiyle memnun ettiğini belirterek her zaman yanımızda ve desteklerini hiç eksik etmediğini söyleyerek teşekkürü borç biliriz dedi. Ayrıca Burdurlu hemşehrilerine, yönetim kuruluna ve  öğrencilere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Geleceğimiz olan öğrencilere de başarılar diledi

Kategorideki diğer haberler

Mehmet Halit İLHANCAN

Mehmet Halit İLHANCAN

Coronanın zorla yaptırdıkları, bizlere neler getirip neler götürdüğünü düşünmeye başladım

Halil YOLDAŞ

Halil YOLDAŞ

KORONALI GÜNLERDE” RAMAZANI ŞERİFİ” ASLINA UYGUN YAŞAMAK                                                                                                                                 

Namaz Vakitleri