İZMİR ELAZIĞ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI

İZMİR ELAZIĞ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI

İzmir Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği yapılan olağan genel kurulunda  sonrasında oluşan yönetim kurulu üyeleri ilk toplantısını yaptı

Başkanlığa seçilen Ufuk Öztürk, başkanlığında toplanan yönetim kurulu toplantısında derneğin yol haritası belirlendi.

İzmir Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği binasında yapılan yönetim kurulunda açılış konuşması yapan Dernek Başkanı Ufuk Öztürk, “ Seçim sırasında bizlere teveccü gösteren oy kullanmaya gelen bütün hemşerilerimize, siz değerli yönetim arkadaşlarım ile kongremize gelerek bizleri onurlandıran misafirlerimize verdiğiniz emek ve yanımda olan sizlere de ayrıca teşekkür ve takdirlerimi sunuyorum.” Dedi.

Birlik ve beraberlik vurgusunu yineleyen İzmir Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ufuk Öztürk, “ Bu seçimleri biz değil bütün İzmir’de yaşayan Elazığlılar kazandı. Seçimde sahsıma ve yönetim kurulu üyelerine göstermiş olduğunuz destek ve teveccühleri için sağolsun varolsunlar. Bundan sonra oy veren vermeyen herkes ile yine Elazığ için aynı dernek çatısı altında hep beraber birlikte olmaya devam edeceklerini” belirtti.

İzmir Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ufuk Öztürk, “ Rahmetli Başkanımız Muzaffer Acar’dan aldığımız bu bayrağı, daha ileri taşıma gayretini görev süremizce sürdüreceğiz. İzmir’de yaşayan bütün Elazığ’lı hemşerilerimizi derneğimiz çatısı altında toplayarak, birlikte başarılı çalışma yapacağız. Proje, gelenek, göreneklerimizi sürdüreceğiz. İzmir’de yaşayan bütün hemşerimize ulaşmak istiyoruz. Hemşerilerimizi Kahramanlar semtinde bulunan dernek binamıza bekliyoruz. Siz değerli yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Yeni Başkan Ufuk Öztürk’ün yönetim kurulunda şu isimler bulunuyor: Yasin Demirkıran, Hakan Kırklar, Alper Doğan, Zeki Bulut, Hünkar Akgün, Şeyda Kıyıcı, Samet Aytaç, Oğuz Aytaç, Sema Kaya, Serhat Köse, Kaya Sönmez, Volkan Canpolat, Ersin Dündar Suran, Yüksel Danışman, Şenay Geçgil, Serkan Canbay

Kategorideki diğer haberler