İzmir Kemalpaşa'da U12 CUP heyecanı başladı

İzmir Kemalpaşa'da U12 CUP heyecanı başladı

Turnuva şimdiden çok konuşulmaya ve dikkat çekmeye başladı

 

Turnuva hakkında açıklamalarda bulunan tertip komite sorumlusu ve Kemalpaşa 1923 spor kulübü teknik sorumlusu Özay Yücel Çok konuşulacak bir turnuvaya hazırlandıklarını belirterek"Turnuva Hem İzmir. Gerek Hem Kemalpaşa'da buyuk ses getiricek."dedi

Sözlerine devam eden Yücel " Prrofesyonel takımları bir araya getirerek ,Buyuk paraların döndüğü turnuvalara. Gidemeyen çocuklarımız var ve bu çocuklar gidenlere çok imreniyor bunu çok kez gördüm ve bende bu tarz çocukların içlerinde kalmasın mutlu olsunlar diyerek başladım bu işe.Belkide çok yetenekli dir ama durumu olmadıgı için gidemiyordur. Zaten Türk futbolu. Bundan kaybetmiyor mu. Bu turnuvalarda en azında yılda bir kez olsun. Şans vermek ve kaybolan çocukları göz önüne çıkarmak için iyi bir fırsat. Hiç bir şey olmasa dahi İçlerinde kalıp üzülmesin bu tarz organızasyonlar da olup bu ortamları yaşayıp gelişsinler istedim.

"Şuan katılan ve Katılmak isteyen bir çok takım var. "

Biz seçici davranacağız elit takımları ilk yıl aramıza alacağız ve turnuvanın kalıtesine yakışan maçlar yapılacak Ve bu olayı gelenek haline getiriceğiz.

Takımlarla ilgili son paylaşımı ileriki günlerde vereceğim. ama Fenerbahçe,Beşiktaş,Konya,Sivas,Göztepe, Altay Altınordu ve 30 Ege bölgesi elit takım var.Marmariste Marmaris 1923.gibi bir çok değerli buyuk kulupler var. Ve şu anda haber beklediğimiz. Galatasaray ve 2 takım daha var onlarda sürpriz olsun.

"Gelenek haline getireceğimiz bu turnuvayı"

iki yıl içinde Türkiye'nin en buyuk organizasyonu Ve en kaliteli turnuvası haline getirmek istiyoruz. Yüzlerce. Çocuğun. Keşfedilmesine vesile olmak istiyoruz. İzmir'e ve Kemalpaşa'mıza bu anlamda herkesin biran önce turnuva olsun katılalım diyeceği hale getirmek istiyoruz. Belediye desteğimiz içinde Belediye başkanımızRıdvan Karakayalı'ya Çok teşekkür ediyoruz.En buyuk şansımız belediye başkanımızın spor adamı olması. Çocukları çok sevip değer vermesidir.Şimdiden bize destek olan herkese çok teşekkür ederim.." dedi.

Kategorideki diğer haberler

Mehmet Halit İLHANCAN

Mehmet Halit İLHANCAN

Coronanın zorla yaptırdıkları, bizlere neler getirip neler götürdüğünü düşünmeye başladım

Halil YOLDAŞ

Halil YOLDAŞ

KORONALI GÜNLERDE” RAMAZANI ŞERİFİ” ASLINA UYGUN YAŞAMAK                                                                                                                                 

Namaz Vakitleri