İZMİRLİLER FİLENİN SULTANLARI İÇİN GÜNDOĞDU’DA TEK YÜREK OLACAK

İZMİRLİLER FİLENİN SULTANLARI İÇİN GÜNDOĞDU’DA TEK YÜREK OLACAK

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın bu akşam Sırbistan’la oynayacağı Avrupa Şampiyonası final maçını Konak Belediyesi’nin Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda kurduğu dev ekranda izlemeye tüm İzmirlileri davet etti.

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın bu akşam Sırbistan’la oynayacağı Avrupa Şampiyonası final maçını Konak Belediyesi’nin Gündoğdu’da kurduğu dev ekranda izlemeye tüm İzmirlileri davet eden Başkan Batur, “A Milli Kadın Voleybol Takımımızı desteklemek, bu coşkuyu hep birlikte yaşamak için tüm hemşehrilerimizi bu akşam Gündoğdu Meydanı’na davet ediyorum” dedi.

Konak Belediyesi, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda İtalya’yı 3-2 mağlup ederek finale yükselen A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın bu akşam Sırbistan’la oynayacağı final maçı için Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda dev ekran kurdu. Tüm İzmirlileri final heyecanını hep birlikte yaşamak için Gündoğdu Meydanı’na davet eden Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “A Milli Kadın Voleybol Takımımız bize gurur yaşatmaya devam ediyor. Bugün şampiyonluk kupasını kaldırmak için filenin önünde olacaklar. Bu tarihi maçı hep birlikte, tek yürek olarak izlemek için Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda dev ekran kurduk. A Milli Kadın Voleybol Takımımızı desteklemek, bu coşkuyu hep birlikte yaşamak için tüm hemşehrilerimizi bu akşam Gündoğdu Meydanı’na davet ediyorum” dedi.

ŞAMPİYONLUK COŞKUSU HEP BİRLİKTE YAŞANACAK

A Milli Kadın Voleybol Takımı ve Sırbistan ile oynayacağı final maçı 3 Eylül Pazar (bugün) tarihinde 21.00’de başlayacak. İzmirliler final maçını Konak Belediyesi’nin Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda kurduğu dev ekranda hep birlikte izleyecek, şampiyonluk için tek yürek olacak.

Kategorideki diğer haberler

Mücahit GÜLER

Mücahit GÜLER

‘İNSAN İÇİN ANCAK ÇALIŞTIĞI VARDIR’ AYETİNİN İNSANA PSİKOLOJİK FAYDALARI...

SÜPER LİG

Puan Tablomuz Otomatik Güncellenmektedir.