Karatay : Corona virüsüne karşı her gün 2 yumurta yiyin 

Karatay : Corona virüsüne karşı her gün 2 yumurta yiyin 

CNN'de yayınlanan Tarafsız Bölge programına konuk olan Canan Karatay corona virüsü ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu

 

CNN'de yayınlanan ve Ahmet Hakan tarafından sunulan  Tarafsız Bölge programına konuk olan Prof Dr. Canan Karatay, " Corona virüsünden korunmak için her gün 2 yumurta yenmeli, bunların yanında her ne kadar karşı çıkılsada, mutlaka kelle paça çorbası içilmelidir. Bunların yanında hiç bir şey yapılmasada kemik alınıp, kaynatarak suyunun içilmesi gerekiyor. C vitamini olan yiyecekler tüketilmeli, çünkü bu virüsü en azından yavaşlatmaktadır" dedi.

Fransa'da alınan kararlarıda yorumlayan Karatay," Orada yaşananlar politik olarak alınmış kararlardır. Çünkü orada bir sarı yeleklilerin protestosu vardı. Bence asıl sebep bunları, önlemek, Halkımızda bu önlemlere uymaz ise ilerleyen zamanlarda istemeyiz ama biz de bu tedbirleri almak zorunda kalınabileceğini, ilaçlamanın çocuklara zararlı olabilir. Ultra viyole ışınları ile bu önlemler hastanelerde aşınıyor bu bölgelerde de kullanılabileceğini" sözlerine ekledi.

 

 

 

Kategorideki diğer haberler

Namaz Vakitleri