Kemal Sunal Mezarı başında anıldı

Kemal Sunal Mezarı başında anıldı

Zincirlikuyu Mezarlığı'nda gerçekleşen anma merasimine merhum sanatçının eşi Gül Sunal, oğlu Ali Sunal, kızı Ezo Sunal ve damadı Ömer Öztüyen başta olmak üzere çok sayıda seveni katıldı

Duaların okunduğu anma merasimi sonrası mezar başındakilere helva dağıtıldı.

“BEN ONA MİNNETTARIM”

Anma sonrası soruları yanıtlayan eşi Gül Sunal, “19 yıl çok zor, ağır geçti. Bütün sevenleri gibi bizde bayağı yara aldık. Kemal hep hayattaymış gibi yaşadığımız için acımız hafifledi. Onun için bir şeyler yapabildik. Kitaplar yaptık, tezini baktık, belgesel yaptık. Onu yaşatmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalıştık” dedi. Gül Sunal, “Ali bey evin içinde nasıl bir insandı?” şeklindeki soruya “Evin içinde herkesin babası gibi babaydı. Öyle bir star havası yoktu. Evin babası vardı. Çocuklarıyla çok zaman geçirirdi. Ben ona minnettarım.” seklinde cevap verdi.
“KEMAL SUNAL FİLMLERİNİ İZLEYEMİYORUM”

Oğlu Ali Sunal, “Zaman çok çabuk akıyor. 19 yıl nasıl geçti anlayamadık. Babam bize burada şu mesajı veriyor: “Ne olur sevdiklerimize aile büyüklerimize sahip çıkalım, sevelim” Ben Kemal Sunal filmlerini izleyemiyorum ama şimdi torunu geliyor. İnşallah onunla birlikte güç toplayıp izlemeyi düşünüyorum” diye konuştu.

Kategorideki diğer haberler