Konak Kent konseyi 12 Eylül'ü kınadı

Konak Kent konseyi 12 Eylül'ü kınadı

12 Eylül Faşist Darbesinin 40. Yılında Kaybettiğimiz Yoldaşlarımızı Devrimci 78’liler Federasyonu ve Konak Kent Konseyi Olarak Andık

12 Eylül Faşist Darbesinin 40. Yılında Kaybettiğimiz Yoldaşlarımızı Devrimci 78’liler Federasyonu ve Konak Kent Konseyi Olarak Andık…

 

Devrimci 78’ liler Federasyonu ve Konak Kent Konseyi' nin Gündoğdu meydanında gerçekleştirdiği anma etkinliğine farklı kentlerdeki konsey temsilcileri de destek verdi.

 

Konak Kent Konseyi Başkanı ve Devrimci 78' liler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Mumcu yaptığı açıklamada kaybettikleri yoldaşlarını Gündoğdu Meydanı'nda yaptıkları basın açıkmasıyla andıklarını belirtti.

Basın açıklamasınn ardından denize karanfil bırakan Devrimci 78' liler Federasyonu ve Konak Kent Konseyi' ni yalnız bırakmayarak destek veren katılımcılar arasında Nilüfer Kent Konseyi Başkanı Neslihan Binbaş’ önceki dönem Çankaya Kent Konseyi Başkanı Işıkhan Güler, Kızıltepe Kent Konseyi Başkanı Aslan Başboğa, Avcılar Kent Konseyi Başkanı Turgay Halisçelik, Maltepe Kent Konseyi Başkanı Ozan Demir, Ataşehir Kent Konseyi Başkanı Turan Dolu ve Ataşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Nilgün Özdemir de bulunuyordu.

Mumcu sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımda kendilerine destek veren konseylere de teşekkür etti.

 

Kategorideki diğer haberler

Ergun Dur

Ergun Dur

9 EYLÜL..EGE NİN İNCİSİ..İZMİR İN KURTULUŞU..

Namaz Vakitleri