Korona Günlükleri Av. Senem Demirel Acar ile Zekeriya Mutlu’yu ağırlıyor

Korona Günlükleri Av. Senem Demirel Acar ile Zekeriya Mutlu’yu ağırlıyor

Bu haftaki konukları HAYTAP (Hayvan Hakları Federasyonu) İzmir Temsilcisi Av. Senem Demirel Acar ile İESOB (İzmir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği) Başkanı Zekeriya Mutlu olacak

 

 

Karşıyaka Belediyesi’nin “Korona Günlükleri” etkinliğinin bu haftaki konukları HAYTAP (Hayvan Hakları Federasyonu) İzmir Temsilcisi Av. Senem Demirel Acar ile İESOB (İzmir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği) Başkanı Zekeriya Mutlu olacak.

Haluk Işık’ın yönettiği ve belediyenin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanan etkinlikte, 29 Haziran Pazartesi günü saat 16.00’da Av. Senem Demirel Acar ile “Hayvan Haklarıyla yüzleşmek” başlığı altında, can dostlarımızın durumu ve yapılması gerekenler konuşulacak.

 

1 Temmuz Çarşamba günü aynı saatte Zekeriya Mutlu, ”Kimse Bakkal Amcayı sormuyor” başlığı altında, esnaf ve sanatkârlarımızın yaşadıkları sorunları anlatacak, çözüm önerilerini ve İESOB’un girişimlerini paylaşacak.

 

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, etkinliğe dair yaptığı açıklamada şunları belirtti: “Hayatın hiçbir alanını ihmal etmiyoruz. Her konuğu ve konusuyla yoğun bir ilgi yaratan etkinliğimizi, bu hafta da seçkin konukları ve konularıyla izleyeceğiz. Can dostlarımızın durumu ve neler yapılması gerektiğini Sayın Av. Senem Demirel Acar’dan dinlerken, hayatımızın vazgeçilemez parçası olan esnaf ve sanatkârlarımızın yaşadıklarını ve çözüm önerilerini de, yılların deneyimiyle Sayın Zekeriya Mutlu sayesinde öğreneceğiz. Konuklarımıza şimdiden teşekkür ederken, hemşerilerimizi ve ulaştığımız herkesi, bu önemli buluşmalara davet ediyorum.”

 

 

Kategorideki diğer haberler

Mehmet Halit İLHANCAN

Mehmet Halit İLHANCAN

Coronanın zorla yaptırdıkları, bizlere neler getirip neler götürdüğünü düşünmeye başladım

Halil YOLDAŞ

Halil YOLDAŞ

KORONALI GÜNLERDE” RAMAZANI ŞERİFİ” ASLINA UYGUN YAŞAMAK                                                                                                                                 

Namaz Vakitleri