MANİSA AK PARTİ ADAY TANITIM TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ...

MANİSA AK PARTİ ADAY TANITIM TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ...

Manisa'da AK Parti İlçe Belediye Başkan adaylarının açıklandığı tanıtım toplantısında Cumhur İttifakı’nın 17 ilçe Belediye Başkan adayları ile AK Parti ve MHP teşkilatları birlik ve beraberlik mesajları verdi...

AK Parti Manisa İlçe Belediye Başkan Adaylarının açıklandığı tanıtım toplantısında AK Parti ve MHP Grup Başkanvekilleri, AK Parti Manisa Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Cumhur İttifakı’nın 17 ilçe Belediye Başkan adayları ile AK Parti ve MHP teşkilatları birlik ve beraberlik mesajları verdi. Toplantıdaa Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de hazır bulundu.

AK Parti Belediye Başkan Adayları tanıtım toplantısı Yunusemre Millet Çarşısı’nda gerçekleştirildi. Programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Gençlik ve Spor Eski Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Manisa Milletvekilleri, Murat Baybatur, Tamer Akkal, Ahmet Mücahit Arınç, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP MYK Üyeleri Ali Uçak ve Mehmet Ödevli, AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Belediye Başkan adayları, ilçe başkanları ve AK Parti ve MHP teşkilatları katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda ilk olarak AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı konuşma yaptı. Programda MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, Gençlik ve Spor Eski Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da konuşma yaparak, Cumhur İttifakı’nın birlik ve beraberliğine vurgu yaptılar. Cumhur İttifakı’nın birlikteliğine vurgu yapan konuşmacılar Belediye Başkan Adayı olan tüm isimlere başarılar dilediler.

Tanıtım toplantısında konuşma yapan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de birlik ve beraberliğin devamını temenni ettiğini dile getirdi.

KANDEMİR ADAYLARI AÇIKLADI, BAŞARILAR DİLEDİ

Aday tanıtım toplantısında son olarak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir söz aldı. Kandemir, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımızın karış karış hizmetiyle dokunduğu, ilçelerde belediye başkanı arkadaşlarımızın büyük bir heyecanla mücadele ettiği bir şehrimiz. İnşallah bir kere daha 31 Mart’ta milletimizin huzuruna çıkacağız. Yine büyük bir destekle Manisa’dan farklı bir ses vereceğiz. Görev alacak olan arkadaşlarımızın şehzadeler şehrine bambaşka bir heyecanla hizmet edeceklerine yürekten inanıyorum” dedi. Konuşmasının sonunda AK Parti’nin ilçe belediye başkan adaylarını açıklayan Kandemir, Cumhur İttifakı’nın 17 İlçe Belediye Başkan Adaylarını tek tek sahneye çağırdı. Program, günün anısına hatıra fotoğrafları çektirilmesiyle son buldu.

AK PARTİ MANİSA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI:

Erkan Kandemir tarafından açıklanan ilçe belediye başkan adayları şöyle:

Yunusemre: Mehmet Çerçi

Şehzadeler: Yavuz Kurt

Akhisar: Ömer İşçi

Demirci: Erkan Kara

Soma: Egemen Bülent Türkmen

Kırkağaç: Fevzi Ok

Köprübaşı: Regaip Topuz

Gördes: Muhammet Akyol

Ahmetli: Ahmet Alhan

Gölmarmara: Kamil Öz

Saruhanlı: Ekrem Cıllı.

Kategorideki diğer haberler

Mücahit GÜLER

Mücahit GÜLER

‘İNSAN İÇİN ANCAK ÇALIŞTIĞI VARDIR’ AYETİNİN İNSANA PSİKOLOJİK FAYDALARI...

SÜPER LİG

Puan Tablomuz Otomatik Güncellenmektedir.