Manisa Büyükşehir ailelerin mutluluğuna ortak oluyor

Manisa Büyükşehir ailelerin mutluluğuna ortak oluyor

Sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, bebek mutluluğu yaşayan ailelere 'Hoşgeldin Bebek Projesi' kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi bebek mutluluğu yaşayan ailelere 'Hoşgeldin Bebek Projesi' kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı'nda görevli Ebe Gülşah Hakyol, bebek mutluluğu yaşayan Çakan, Kocabek, Adsızer, Urlu, Demirhan, Çetinkaya ve Feryat ailelerini ziyaret etti. Aileleri tebrik ederek bebek bakımı konusunda bilgilendirmede bulunan Hakyol, Başkan Cengiz Ergün'ün ailelere gönderdiği hediye paketlerini de takdim etti. 

Sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, başarıyla sürdürdüğü 'Hoşgeldin Bebek Projesi' kapsamında bebek mutluluğu yaşayan aileleri ziyaret etmeye devam ediyor. Proje kapsamında Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı bünyesinde görevli Ebe Gülşah Hakyol, ailelere ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Sakarya Mahallesi'nde Çakan, Akgedik Mahallesi'nde Kocabek, 2. Anafartalar Mahallesi'nde Adsızer, Barbaros Mahallesi'nde Urlu, Alaybey Mahallesi'nde Demirhan, Kuşlubahçe Mahallesi'nde Çetinkaya ve Feryat ailelerini ziyaret eden Ebe Gülşah Hakyol, ailelere bebek bakımı konusunda bilgiler aktararak, bebeklerin sağlık kontrolünü gerçekleştirdi. Ziyaretlerde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün selamlarını ve tebrikleri de ailelere iletilirken, Başkan Ergün'ün gönderdiği hediyeler de ailelere takdim edildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi'ni evlerinde ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ve projenin aileler için çok yararlı olduğunu ifade eden aileler de Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e teşekkürlerini ilettiler.

Kategorideki diğer haberler

Mücahit GÜLER

Mücahit GÜLER

‘İNSAN İÇİN ANCAK ÇALIŞTIĞI VARDIR’ AYETİNİN İNSANA PSİKOLOJİK FAYDALARI...

SÜPER LİG

Puan Tablomuz Otomatik Güncellenmektedir.