Manisa Büyükşehir’de 'Sosyal Denge Sözleşmesi' imzalandı

Manisa Büyükşehir’de 'Sosyal Denge Sözleşmesi' imzalandı

Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Yerel Hizmet-Sen arasında imzalanan “Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi” ile memur ve sözleşmeli personelin maaşı iyileştirildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Yerel Hizmet-Sen arasında imzalanan “Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi” ile memur ve sözleşmeli personelin maaşına iyileştirme geldi. İmzaların atılmasıyla birlikte Başkan Ergün sözleşmenin hayırlı olmasını diledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nde görev yapan memur ve sözleşmeli personelin maaşına iyileştirme yapılmasını öngören “Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi” Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı Mustafa Yorulmaz arasında imzalandı. Başkan Ergün’ün makamında düzenlenen imza töreninde Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Ali Algın, Ali Rıza Kayar, Türk Yerel Hizmet-Sen Manisa Şube Başkanı Cem Özleyen, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal yer aldı.

Hayırlı olsun

İyi dilek temennilerinde bulunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, “Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle yayınlanan tasarruf tedbirleriyle sosyal denge ödememize ara vermiştik. Geçen bu süreden sonra memur ve sözleşmeli personelimize sosyal denge ödememizi yeniden yapmaya başlıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi. Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı Mustafa Yorulmaz da, imzalanan sözleşmenin hayırlı olmasını temenni etti.

İmzalar memurlar için atıldı

Konuşmaların ardından Başkan Ergün ve Başkan Yorulmaz arasında hediye takdimi yapıldı. Hediye takdiminin ardından da Başkan Ergün ve Başkan Yorulmaz, memur ve sözleşmeli personelin maaşına iyileştirmeyi öngören sosyal denge sözleşmesini imzaladı.

Kategorideki diğer haberler

Mücahit GÜLER

Mücahit GÜLER

‘İNSAN İÇİN ANCAK ÇALIŞTIĞI VARDIR’ AYETİNİN İNSANA PSİKOLOJİK FAYDALARI...

SÜPER LİG

Puan Tablomuz Otomatik Güncellenmektedir.