Manisa'da toplu ulaşımda sıkı denetim

Manisa'da toplu ulaşımda sıkı denetim

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekiplerinin denetimlerinde maskeden hijyene, engelli rampası kullanımından sefer saati uyumuna kadar birçok açıdan bakılarak, gerekli kurallara uymayan araç şoförlerine uyarıda bulunuluyor

Toplu ulaşımda hizmet kalitesini arttırmak, vatandaşların güvenli bir şekilde ulaşımlarını sürdürebilmesi amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler toplu ulaşım araçlarında periyodik olarak denetimde bulunuyor. Yapılan denetimlerde maskeden hijyene, engelli rampası kullanımından sefer saati uyumuna kadar birçok konuda incelemede bulunan ekipler, gerekli kurallara uymayan araç şoförlerine uyarıda bulunuyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na bağlı zabıta ekipleri, il genelinde rutin olarak toplu ulaşım araçlarında denetim gerçekleştiriyor. Titizlikle yürütülen denetimlerde vatandaşların güvenli ve konforlu bir ulaşım sağlayabilmesi amacıyla tüm ayrıntıları inceleniyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, “Önceliğimiz vatandaşlarımızın güvenli ve konforlu bir ulaşım sağlayabilmesi. Bu doğrultuda il genelinde toplu ulaşım araçlarında sık sık denetimde bulunuyoruz. Yaptığımız denetimlerde, hijyen koşullarının yanı sıra engelli rampası kullanımı ve sefer saati kontrolü de yapılmaktadır” dedi.

Kategorideki diğer haberler

Mücahit GÜLER

Mücahit GÜLER

‘İNSAN İÇİN ANCAK ÇALIŞTIĞI VARDIR’ AYETİNİN İNSANA PSİKOLOJİK FAYDALARI...

SÜPER LİG

Puan Tablomuz Otomatik Güncellenmektedir.