“Mavi Yıldız Tur” Çanakkale gezisi düzenlenyor

“Mavi Yıldız Tur” Çanakkale gezisi düzenlenyor

Mavi Yıldız Tur Organizasyon Acentası  tarafından "Ecdatımı ziyarete gidiyorum" gezisi  23.03.2019 - 24.03.2019 tarihleri arasında Çanakkale Turu gerçekleştirilecek

 

 

Mavi Yıldız Turizm Organisazyon Farkı ile  düzenlenecek gezi kampanyasına katılan katılımcılar, tur operatörleri eşilğinde sabah yapılacak. Kahvaaltı sonrasında Çanakkele’de, Kilitbahir Kalesi, Namazgah Tabyası, Rumeli Mecidiye Tabyası, Havuzlar Şehitliği, Soğanlıdere Şehitliği, Şahindere Şehitliği, Alçı Tepe köyü, Abide, Yahya Çavuş, Seddülbahir köyü, Similasyon merkezi, 57. Alay Şehitliği, Seyit Onbaşı, Arıburnu Yarları, Conkbayırı, Kırmızı Sırt, Siperler, Sahra Hastaneleri ve Kilitbahir Kale müzesi gibi tarihi değeri olan yerleri ziyaret edecekler.

 

“SORUNSUZ HİZMET ANLAYIŞIMIZ “
 

Manevi, Kültürel ve doğa güzellikleri olan  yerlere geziler düzenlediklerini söyleyen Mavi Yıldız Turizm Acentası sahibi Abdülhakim Bingöl,Profesyonel hizmet anlayışı ve misafirlerine “sorunsuz hizmet” prensibini koruyan Mavi Yıldız Turizm’in müşteri portföyü genelde turlara katılan misafirlerin tavsiye ettikleri ile büyümektedir. Kısa Sürede binlerce misafir ağırlayan şirketimiz %99’luk müşteri memnuniyetine ulaşmıştır. Misafirlerimin en belirgin tepkisi ise “Tura gitmeden verilen tüm Sözler Yerine Getirildi” olmaktadır. Mavi Yıldız Turizm tüm umre ve kültür turlarında herhangi bir Tur Operatörünün alt bayisi değiliz. Kendi firmamızın organisazyonunda gerçekleştirdiklerini söyledi..

 

MÜŞTERİ DEĞİL, MİSAFİR!

 

Mavi Yıldız Turizm’le yolculuk yapan herkes acentemizin “ Müşterisi değil misafiridir” diyen Yıldız  Umre ve Hac ziyaretlerinin yanı sıra yıl içerisinde gezi organisazyonları da yapıyoruz. Mart ayı içerisinde Ecdat yadiğarı topraklara bir gezi düzenliyoruz. Çok büyük bir talep var. Engin tecrübemiz ile misafirlerimize hizmet ediyoruz. Nisan ayı başında ise Kutsal topraklarımızı ziyaret etmek amacıyla umre turu kayıtlarımız devam ediyor. Dürüstlüğü ve en iyi hizmeti ilke edinen firmamız  vatandaşlarımızın memnuniyetini her zaman ön tutarak hizmet etmeye devam edecektir” dedi.

 

23-24 Mart 2019 tarihlerinde düzenlenecek gezi için az yerleri kaldığını belirten, Mavi Yıldız Turizm Genel Müdürü Abdülhakim Bingöl,” Katılmak isteyen vatandaşlarımız, firmamızın 0.0232 40265 65 veya 0.533 314 81 80 arayarak detaylı bilgi alabilirler” diyerek sözlerini tamamladı.

Kategorideki diğer haberler