Mavi Yıldız Tur Organizasyon Karadeniz Turu düzenliyor

Mavi Yıldız Tur Organizasyon Karadeniz Turu düzenliyor

Mavi Yıldız Tur Organizasyon, birçok doğa harikasına ve tarihi zenginliğe ev sahipliği yapan Karadeniz bölgesinde eşsiz bir tur deneyimi yaşayabilecekleri, tur ile tatil severlere hitap edecek

 

Mavi Tur Organizasyon Firma Sahibi Abdulhakim Bingöl, " Profosyonel ekimizle, bütün organisazyonlarımızda ki gibi Karadeniz turumuzda müşterilerimiz çok memnun kalacaklar dedi.

 

Mavi Tur Organizasyon Firma Sahibi Abdulhakim Bingöl, “ Misafirlerimiz, birçok doğa harikasına ve tarihi zenginliğe ev sahipliği yapan Karadeniz bölgesini köşe bucak gezebilecekleri ve eşsiz bir tur deneyimi yaşanacakları, Karadeniz turunda farklı seçenekleri ile tüm tatil severlere hitap ediyoruz. Cenab-ı Allah'ın ülkemize bahşettiği muhteşem yaylaları, yemyeşil dağları, kilometrelerce uzunluktaki nehirleri, hırçın şelaleleri, sahilleri ve daha birçok doğanın sunmuş olduğu güzellikleri ile muhteşem bir tatil yaşayacaklarını” söyledi.

Batum, Uzungöl Sürmele manastırı, gezip görme fırsatı

Tatilin en renkli hallerini sunan kültür turlarının en gözde tur programlarından biri olan Karadeniz turları aracılığıyla büyüleyici bir yolculuğa adım atılacağını belirten Bingöl,” Her bir köşesi insanı etkisi altına alacak güzelliklerle dolu olan Karadeniz bölgesinin, kendisine özgü atmosferi ile unutulmayacak seyahat deneyimlerinden birini sunuyoruz. Doğu Karadeniz turunda Gürcistan’ın en popüler şehirlerinden biri olan Batum’da tüm gün gezilecek tur programımız olacak. Gürcistan’a vizesiz ve pasaportsuz şekilde sadece kimliğimiz ile geçiş yapabiliyor olmamız da kültür turumuz süresince misafirlerimize kısa bir yurt dışı gezisi imkanı da sağlayacağız. Ayrıca turizm merkezi olan 'tabiat harikası' Uzungöl’de konaklayıp, Sürmele manastırınıda gezdireceğiz” dedi.

Mavi Tur Organizasyon Firma Sahibi Abdulhakim Bingöl, “Düzenlediğimiz kültür turlarında en uygun fiyatlarla, tatil keyfini ikiye katlayacak muhteşem bir tatil deneyimine adım atabilecekleri birçok kampanya sunuyoruz. Misafirlerimiz, bir çok şehri gezip muhteşem doğa fotoğrafları çekip, yüzlerce yıllık tarihin dokusuna tanıklık edecekleri, Karadeniz turu fırsatını, Mavi Tur Organizasyon ayrıcalığı ve güvencesi ile sunduklarını” söyledi.

2015 yılında Mavi Yıldız Turizm’le birlikte başta Hac ve Umre ve Kültür olmak üzere faaliyet alanlarına kültür ve doğa turizmini de kattıklarını belirten  Bingöl, “ Grubumuz yılların güveni ve müşteri memnuniyetiyle kısa sürede uzun yol kat etti. Hizmet anlayışı ve misafirlerine “Sorunsuz Hizmet” prensibini koruyarak hizmet eden Mavi Yıldız Turizm müşteri portföyü genelde turlara katılan misafirlerin tavsiye ettikleridir ” Dedi.

 

Acentemizin müşterisi değil misafiridir!

 

Kısa sürede binlerce misafir ağırladıklarını belirten Abdulhakim Bingöl, ”Şirketimiz, %99’luk müşteri memnuniyetine ulaşmıştır. Misafirlerimizin ‘Tura gitmeden verilen tüm sözler yerine getirildi’ sözleri bizlerin prensibi olmaktadır. Mavi Yıldız Turizm Tüm Umre ve Kültür turlarında herhangi bir tur operatörünün alt bayisi değildir. Tüm Operasyonlarını kendi firmamız ile gerçekleştirmekteyiz. Mavi Yıldız Turizm’le yolculuk yapan herkes acentemizin müşterisi değil misafiridir " dedi.

 

Mavi Tur Organizasyonunun Karadeniz gezisi 15.07.2019- 21.07.2019 tarihleri arasında düzenlenecek.

 

Mavi Tur Organizasyonun Karadeniz gezi programı şöyle ;

Gidiş

15.07.2019

İzmir - Bolu

Dönüş

21.07.2019 08:00

Amasya - İzmir

 

 

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Oteller ve Yaylalarda 5 Gece Konaklama
 • Otellerde 5 Sabah Kahvaltısı ve 5 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Lüks Otobüsle Ulaşım ve Çevre gezileri ( Minibüs gerektirmeyen yerlerdeki ulaşım)
 • Araç İçi Su ve Çeşitli İkramlar
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Yöresel Eğlenceler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, ören yeri, teleferik ve ekstra aktivite ücretleri
 • Tur Otobüsünün Çıkamadığı Yerlerdeki Ekstra geziler ve Minibüs Ücretleri
 • İlk gün giderken sabah kahvaltısı, Son Gün Dönüşte Akşam Yemeği
 • Tüm Yolculuk Boyunca Öğle yemekleri
 • Otellerde alınan ekstra yiyecek ve içecekler
 • 65 yaş üzeri için ek sigorta ücreti
 • Dâhil diye belirtilmemiş tüm ücretler

Tura dahil olmayan ekstra geziler

Sümela Manastırı 5 TL

Zilkale – Palovit Şelalesi – Şen Yuva Köprüsü 40 TL –

Batum Şehir Turu 70 TL -

Batum Yurt Dışı Çıkış Pulu 15 TL – Zorunlu

 

Batum Turu İçin Önemli Not: Sadece Annesi veya Sadece Babasıyla katılan 18 Yaş altı çocuklar için tura katılmayan Eşten Noter onaylı Muvafakatname şarttır. Aksi halde Gürcistan’a geçememektedir!

Detaylı Bilgiyi ofisimizdeki arkadaşlardan alabilirsiniz

Detaylı Bilgi İçin : 0232 402 65 65 – 0553 314 81 80

Tur Ücreti 1450 TL

Ekstra Ücretler Zorunlu Minibüs Ücretleri: 150 TL

 

 

 

 

Kategorideki diğer haberler