MAVİ YILDIZ TURİZM İZMİR’LİLERİ HATİPOĞLU İLE BULUŞTURUYOR

MAVİ YILDIZ TURİZM İZMİR’LİLERİ HATİPOĞLU İLE BULUŞTURUYOR

İzmir’in önemli tur organizasyon firmalarından olan Mavi Yıldız Tur Organizasyon, Ramazan Ayında Eyüp Sultan’da TV Programı yapan  Nihat Hatipoğlu’nun programına tur gezisi düzenliyor

 

 

Mavi Yıldız Tur Organizasyon, Mübarek Ramazan Ayı içerisinde yapacağı Hac, Umre gezilerinin dışında Karadeniz turu’nun yanında Nihat Hatipoğlu Hoca’nın İstanbul Sultan Ahmet meydanında programını dinleme ve İstanbul’un manevi havasının hazını duymak isteyen İzmir’lileri düzenleyeceği geziye davet ediyor.

22 Mayıs’ta düzenlenecek 1 gece konaklamalı gezide katılımcıların, Pier Loti tepesi, Eyüp Sultan cami ziyareti ve  Ramazan etkinliklerine katılacakları öğrenildi.

Mavi Tur Organizasyon Genel Müdürü Melih Bingöl, “ Mübarek Ramazan ayında İstanbul’un manevi havasını tatmak ve düzenlenen sohbet etkinliklere katılıp Eyüp Sultan camisinde namazlarımızı kılacağız., Ayrıca bunların yanında Nihat Hatipoğlu hocamızın TV 'de sunduğu sohbetini, dinleyebileceğimiz bir İstanbul gezisi düzenliyoruz” Dedi.

 

Gezi programı hakkında bilgiler veren Genel Müdür Bingöl, “ 22 Mayıs 2019 tarihindeki 1. Gün Programımız Sabah 06.00’da İzmir’den hareket edeceğiz . Öğlen namazını Eyüp Sultan camisine kıldıktan sonra Ramazan Ayının Manevi İkliminde Türkiye’nin Dört Bir yanında gelen insanlarla Namazlarımı kılarak,dualar edeceğiz. Eyüp Sırtlarında Bulunan Pier Loti Tepesinden, Haliç Manzarası İzlendikten Sonra Otobüslerle Sultan Ahmet’te kalacağımız Otele Geçilecek. Odalara Yerleşme ve Dinlenme Sonrasında, 2. Gün 00.20’de Otelde sahur (kahvaltı) sonra Nihat Hatipoğlu’nun canlı yayın yaptığı alana geçilecek. Program Sonrası Sultan Ahmet Camiisinde Kılınacak Sabah namazı Sonrası Otelde dinlenmenin ardından 12.00 odalarımızdan çıkış yaptırak İzmir’e doğru yola çıkılacağını “ söyledi.

 

Mavi Yıldız Tur Organizasyon Genel Müdürü Melih Bingöl, “ Firma olarak önceliğimiz yüzde 99 müşteri memnuniyetidir. Bu güne kadar olduğu gibi, bundan sonra da öyle olacaktır. Tecrübeli rehberlerimiz ile Yurt içi Kültür gezilerimizin  yanında Hac Umre ve Ramazan ayında düzenleyeceğimiz Şevval Umresi  hakkında www.maviyildizturizm.com ile 0.232. 402 65 65- 0.553 314 8180 no’lu telefonlarımızdan vatandaşlarımız bilgi alabilirler “ diyerek sözlerini tamamladı

 

Kategorideki diğer haberler