MAVİ YILDIZ TURİZM İZMİR TRAVEL FUARINDA

MAVİ YILDIZ TURİZM İZMİR TRAVEL FUARINDA

Mavi Yıldız Turizm ve Seyahat Acentası, 5-7 Aralık tarihlerinde Gaziemir Fuar Alanı’nda düzenlenecek 13. Uluslararası Travel Turkey İzmir Fuarı’na katılacak

İzmir’in en köklü Hac, Umre ve Gezi acentalarından biri olan firma fuar’da tecrübelerini ziyaretçi ve davetlilerle paylaşmaya hazırlanıyor.

 

Mavi Yıldız Turizm ve Seyahat Acentası Genel Müdürü, Melik Bingöl," Ülkemizin en önemli fuarlardan biri olan Travel Turkey İzmir Fuarı, hem ülkemiz hem de dünya turizmi için çok önemli bir organizasyon” dedi.

"Fuarda sektör temsilcilerinin katılımcı ülkelerden taraflarla ikili iş görüşmeleri gerçekleştirmeleri ve bu yolla kentin turizm hacminin ve iş potansiyelinin geliştirilmesi hedefleniyor” diyen Bingöl,”  Mavi Yıldız Firmamızı ve faaliyetlerini Travel Turkey İzmir Fuarı’nda tanıtacağız. Dünyanın dört bir yanından fuara gelen katılımcılar ve fuar ziyaretçilerini standımızda ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını” belirtti.

Mavi Yıldız Turizm ve Seyahat Acentası Genel Müdürü, Melik Bingöl, “2015 yılında Mavi Yıldız Turizm’le birlikte başta Hac ve Umre olmak üzere faaliyet alanlarına turizmi katan grubumuz yılların güveni ve müşteri memnuniyetiyle kısa sürede uzun yol kat etmiştir. Profesyonel Hizmet Anlayışı ve Misafirlerine “Sorunsuz Hizmet”  Prensibini koruyarak müşteri portföyü genelde turlara katılan misafirlerin tavsiye ettikleri yakınlarıyla büyümektedir” dedi.

 %99’luk müşteri memnuniyetine ulaştıklarını belirten Bingöl, “Misafirlerinin Tura gitmeden verilen tüm sözler yerine getirilme prensibi ile haraket ediyoruz. Mavi Yıldız Turizm Tüm Umre ve Kültür Turlarında herhangi bir Tur Operatörü değil Tüm operasyonlarını kendimiz gerçekleştiriyoruz. Tüm vatandaşlarımızı 5-7 Aralık tarihlerinde Gaziemir Fuar Alanı’nda ki standımıza davet ediyoruz” dedi.

 

Kategorideki diğer haberler

Namaz Vakitleri