MHP'DEN MANİSA MİTİNGİNE DAVET

MHP'DEN MANİSA MİTİNGİNE DAVET

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MHP İl Başkanı Murat Öner, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Manisa'da gerçekleştireceği '2023’e Doğru Aday Belli, Karar Net' temalı mitinge Manisalıları davet etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Pazar günü Manisa'da gerçekleştireceği '2023’e Doğru Aday Belli, Karar Net' mitingi öncesinde MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP İl Başkanı Murat Öner ile Ülkü Ocakları İl Başkanı Nazmi Akçay'ın katılımıyla basın toplantısı düzenlendi. MHP İl Başkanlığı'nda gerçekleştirilen toplantıda MHP Genel Başkan'ı Devlet Bahçeli'nin Manisa programının detayları paylaşıldı. MHP İl Başkanı Murat Öner, yaptığı açıklamada, "23 Ekim Pazar günü sayın liderimiz Devlet Bahçeli beyefendiyi Manisa’mızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Çalışmalarımız bir haftadan beri devam etmekte. Liderimizi bekliyoruz, tüm vatandaşlarımızı da Cumhuriyet Meydanına bekliyoruz" diye konuştu.

Büyükşehir Belediyesi'ni de Ziyaret Edecek

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de yaptığı açıklamada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Manisa programının detaylarını anlattı. Manisa'nın güzel bir hafta sonu geçireceğine inandığını belirten Başkan Cengiz Ergün, "Bilge liderimiz, sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin Manisa’ya teşrifleri ve mitingini inşallah Manisa’da gerçekleştirmiş olacağız. Bu vesileyle bütün teşkilatlarımız ve çevre illerimizden gelecek olan vatandaşlarımız Manisa’da olacak. Bu vesileyle bizler de MHP’nin tek Büyükşehir Belediyesi olması sebebiyle de ayrı bir heyecan içerisindeyiz. O açıdan üzerimize düşen ne varsa en iyi şekilde yaparak Manisa’da kendilerini ağırlama fırsatı bulacağız. Belli olan programa göre değerli Genel Başkanımız miting sonrası Manisa Büyükşehir Belediyesi’ni de ziyaret edecekler. Bugüne kadar ne gibi hizmetler yapmışız bunları anlatma fırsatı bulacağız ve sunumumuzu kendileriyle paylaşmış olacağız. Bütün Manisalı hemşerilerimizi ve diğer illerden gelecek olan vatandaşlarımızı da mitingimize davet ediyorum" ifadelerini kullandı.

"Manisa Tarihi Bir Mitinge Ev Sahipliği Yapacaktır"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 23 Ekim Pazar günü Şehzadeler kenti Manisa'ya geldiğini söyleyen MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay ise, "Manisalı tüm hemşerilerimizi Liderimiz Devlet Bahçeli’nin teşrifleriyle 23 Ekim Pazar günü saat 16.00'da Manisa Cumhuriyet Meydanı'nda yapılacak açık hava toplantımıza davet ediyorum. Manisa cesaret demektir. Manisa inanç, iman ve milli ruh demektir. Manisa milli şuur demektir.  Her zaman şehidine, şühedasına sahip çıkan, vatanını ve bayrağını namus bilen, ülkesini ve ülküsünü aziz bilen Manisalı hemşerilerim 23 Ekim Pazar Günü Manisa Cumhuriyet Meydanına akın edecektir. Manisa Cumhuriyet Meydanı'ndan yükselen ses yedi düvelden duyulacak, dosta güven verecek, düşmana korku salacaktır. İnanıyorum ki Manisa Pazar günü saat 16.00'da Cumhuriyet Meydanı'nda tarihi bir mitinge ev sahipliği yapacaktır. Tüm hemşerilerimizi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ile buluşmaya davet ediyoruz" dedi.

Kategorideki diğer haberler