MUSTAFA ERDURAN: MİLLİ GÖRÜŞ, İSRAFSIZ VE RÜŞVETSİZ ÇALIŞAN BELEDİYE DEMEKTİR!..

MUSTAFA ERDURAN: MİLLİ GÖRÜŞ, İSRAFSIZ VE RÜŞVETSİZ ÇALIŞAN BELEDİYE DEMEKTİR!..

​​​​​​​Saadet Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Erduran, “Millî Görüş demek, adil belediye demektir. İsrafsız ve rüşvetsiz çalışmaktır. Yememek, yedirmemektir. Millî Görüş belediyesi, haksızlığın olmadığı belediyedir.” dedi.

Yerel seçimlere sayılı günler kala saha çalışmalarına devam eden Saadet Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Erduran, seçim etkinlikleri kapsamında Ödemiş’teydi. Esnaf, kahvehane ve mahalle ziyaretlerinde bulunan Erduran’a, Saadet Partisi Ödemiş Belediye adayı Mustafa Yorucu ve Ödemiş İlçe Başkanı Şahap Bozkurt eşlik etti.

Vatandaşlar ile tek tek görüşerek sorunları ve talepleri dinleyen Saadet İzmir adayı Erduran, ekonomisi tarıma dayalı olan ilçede tarım projelerini anlatarak şunları söyledi:

“Zehirsiz tarımsal meyve sebze üretimi, tarımsal aile işletmelerinin temini, üretici birlikleri ve tarımsal kalkınma stantları, yeşil alanlarda ve parklarda yerli üreticilerden bitki kullanılması, organik marketler zinciri, nehir rekreasyonu ve sulama projeleri, tarımsal örgütlenme destekleri, çiftçi pazarları projesi gibi pek çok çalışma hazırladık. Bunlar belediyemiz tarafından uygulanarak önemli yatırımlar yapılacaktır. En güzel hizmetleri yapacak inanç ve birikime sahibiz.”

Mustafa Erduran ayrıca Ödemişlilere sandıkta kendilerine gerçek hizmeti sunacak Saadet Partisi’ne destek vermeleri çağrısında bulundu.

Ödemiş turunda Saadetli adaylara Kuvayi Milliye Derneği tarafından kalpak hediye edildi...

Kategorideki diğer haberler