NAİM FİLMİNİN İZMİR GALASI   OPTİMUM’DA GERÇEKLEŞECEK

NAİM FİLMİNİN İZMİR GALASI  OPTİMUM’DA GERÇEKLEŞECEK

Türk sinemasının büyük merakla beklenen  “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu”  filminin İzmir galası 24 Kasım Pazar günü 18.00’de İzmir Optimum’da gerçekleşecek

 Film ekibi,  saat 17.30’da  İzmir Optimum’da gerçekleşecek söyleşide ise sevenleriyle bir araya gelecek.

Türk spor tarihine damgasını vuran Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan “ Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filmi İzmir’de sinemaseverler ile Optimum’da buluşacak. Senaryosunu Barış Pirhasan’ın yazdığı, Bedran Güzel’in yönettiği, yapımcılığını Mustafa Uslu’nun üstlendiği ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ filminin İzmir özel gösterimi, 24 Kasım Pazar günü 18.00’da İzmir Optimum’da gerçekleşecek. 2017 yılında hayatını kaybeden Naim Süleymanoğlu’nun başarılarla ve zorluklarla dolu yaşam hikayesinin anlatıldığı filmde filmin başrol oyuncuları Hayat Van Eck, Yetkin Dikiciler, yapımcı Mustafa Uslu  ile yönetmen Özer Fevzioğlu İzmirli hayranlarıyla buluşup, filmi birlikte izleyecek.

İzmir Optimum AVM Cinemaximum’da yapılacak galada, ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ filmi, çok özel bir hayat hikayesi ile yakın tarihte izleyenleri bir yolculuğa çıkaracak. Başrollerini Hayat Van Eck, Yetkin Dikiciler, Selen Öztürk, Gürkan Uygun, İsmail Hacıoğlu, Uğur Güneş, Renan Bilek ve Bülent Alkış’ın  paylaştığı filmin yapımcılığını ise ünlü yapımcı Mustafa Uslu üstleniyor.

Kategorideki diğer haberler

Mehmet Halit İLHANCAN

Mehmet Halit İLHANCAN

Coronanın zorla yaptırdıkları, bizlere neler getirip neler götürdüğünü düşünmeye başladım

Halil YOLDAŞ

Halil YOLDAŞ

KORONALI GÜNLERDE” RAMAZANI ŞERİFİ” ASLINA UYGUN YAŞAMAK                                                                                                                                 

Namaz Vakitleri