Narlıdere Belediyesi’nde yeni koronavirüs kararları!

Narlıdere Belediyesi’nde yeni koronavirüs kararları!

Artan Covid-19 vakaları nedeniyle virüsün bulaşıcılığını önlemek için kararlar alan Narlıdere Belediyesi, Milli Eğitim Bakanlığı’nın bugünkü kararı ile anaokulları için tekrar açma kararı alındı

Belediyeye bağlı olan Nar Çiçekleri anaokulunun iki şubesi Milli Eğitim Bakanlığı’nın bugünkü kararı ile anaokulları için tekrar açma kararı alındı. Başkan Ali Engin “Belediye olarak tüm tedbirleri almaya hazırız” dedi.

 

KREŞLER KAPANDI, KURSLAR İPTAL

Narlıdere Belediyesi, Covid-19 salgınının hem toplumda hem de kendi çalışanları arasında yaygınlaşmasını önlemek amacıyla, alınan yeni kararlar çerçevesinde birtakım tedbirler aldı. Uygulamaya konulacan karar ile belediyeye ait Nar Çiçekleri anaokullarını Milli Eğitim Bakanlığının kararları doğrultusunda açma kararı aldı.

 

“RUTİN İŞLERİMİZ DEVAM EDECEKTİR”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Son günlerde mevsim değişikliği ile birlikte coronavirüs salgını tekrardan ülkemizde artış gösterdi. Bizler de Narlıdere Belediyesi olarak bir takım önlemler alıyoruz. Herkesin bu önlemlere uymasını bekliyoruz. Belediyemize ait rutin işlerimiz aksamadan devam edecektir” dedi.

 

Kategorideki diğer haberler