SAADET PARTİSİ ADAYI GAMZE YILDIZ: HEDEFİMİZ KEMALPAŞA’YA İZ BIRAKMAK!..

SAADET PARTİSİ ADAYI GAMZE YILDIZ: HEDEFİMİZ KEMALPAŞA’YA İZ BIRAKMAK!..

Saadet Partisi Kemalpaşa Belediye Başkan adayı Avukat Gamze Yıldız, 'Sıkışan, daralan, yorulan Kemalpaşa’ya yeni bir soluk, yeni bir vizyon katmak arzusu ve heyecanı ile aday oldum. Kemalpaşa’ya iz bırakmak en büyük hedefimizdir' dedi.

İzmir’in 4 ilçesini kadın adaylara emanet eden Saadet Partisi; Kemalpaşa’da Gamze Yıldız, Gaziemir’de Hanife Bozdağ, Seferihisar’da Zehra Çakar ve Bayındır’da Fatma Dündar ile 31 Mart’a hazırlanıyor.

Saadet Partisi Kemalpaşa Belediye Başkan adayı Avukat Gamze Yıldız, “Kemalpaşa’da CHP’nin yapamadığı aksiyonu Saadet Partisi yaptı, kadın aday çıkardı. Kadın adaya cesaret edemeyenler, 1 Nisan’da pişman olacaklar.” dedi.

Bu yola niçin Saadet Partisi ile çıktığını açıklayan Yıldız, “Temiz siyasetin yerinin Milli Görüş belediyeciliği ve Saadet Partisi olduğuna şahit oldum. Siyaseten duyduğumuz kirli hiçbir şey Saadet Partisi’nde yok, bundan emin olsunlar. En başarılı belediyeciliğinin bu kadrolarla hayat bulduğunu gördüm.” ifadelerini kullandı.

YILDIZ: “KEMALPAŞA’YA İZ BIRAKMAK HEDEFİMİZDİR”

Kemalpaşa’yı yıldız gibi parlatmak istediğini belirten Saadet adayı Yıldız, şunları söyledi: “Sıkışan, daralan, yorulan Kemalpaşa’ya yeni bir soluk, yeni bir vizyon katmak arzusu ve heyecanı ile aday oldum. Kemalpaşa’ya iz bırakmak en büyük hedefimizdir. Bu hedefe dürüst, şeffaf, vizyonu olan, ilkeli, tertemiz, liyakatli çalışmalarla ulaşacağız. Bu yolda adam kayırma, koltuk kapma, rant sağlama, rüşvet ve kirli pazarlıkların asla olmayacağı vurgusunu yaparak Kemalpaşa halkının umudunu yeşerterek yürüyeceğiz.”

Saadet Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Nurgül Beytiye Ekinci de Ankara’dan gelerek partisinin kadın adayına destek oldu. Gamze Yıldız’ın çalışma programına katılan Ekinci, sahada seçmenin Yıldız’a büyük ilgi gösterdiğine şahit olduğunu söyledi.

Kategorideki diğer haberler