Sahadan çekilme zamanı

Sahadan çekilme zamanı

Sahada yoğun bir program ile görmeye alıştığımız Torbalı Ticaret Odası Başkanı Olgun; 5 ve 6 yaşlarındaki oğulları ile birlikte evdeki kütüphanesinin önünden fotoğraf paylaşıp evde kal çağrısı yaptı

 

Sahada faal bir şekilde görmeye alıştığımız ve düzenli olarak toplantılar yapıp işyeri ve esnaf ziyareti yapan Torbalı Ticaret Odası (TTO) Başkanı Olgun bu sabah evinde oğulları Ramazan (5) ve Eyüpcan (6) ile birlikte fotoğrafını paylaşıp “Evde kal” çağrısı yaptı. Koronavirüsün çıktığı ilk günlerden beri işletmelerin ve esnafı bilinçlendirmek için çalışmalar yapan Olgun ayrıca Torbalı Kaymakamlığı Vefa Sosyal çalışma gurubu çalışmalarına destek veriyordu.

 

ÖNCE VİRÜSÜ DURDURALIM SONRA GÜZEL GÜNLER GELECEK

 

Olgun sosyal medya hesaplarından “Evdeyiz... Ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirip manevi olarak muhasebeye yönelmek ve bol bol okumak için korona günlerini fırsata çevirme zamanı.” mesajı paylaştı.

Pazartesi günü telekonferans yöntemi ile İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener ile görüşüp oda üyelerinin taleplerini aktaracak olan Olgun “Zaruri olmadıkça lütfen dışarı çıkmayalım. Virüsün yayılmasını durdurabilirsin Nisan ayının ikinci yarısında yeniden üretmeye, çarkları döndürmeye, kepenkleri açmaya ve ülke ekonomisine katkı koymaya devam edeceğiz” dedi.

Kategorideki diğer haberler

Mehmet Halit İLHANCAN

Mehmet Halit İLHANCAN

Coronanın zorla yaptırdıkları, bizlere neler getirip neler götürdüğünü düşünmeye başladım

Halil YOLDAŞ

Halil YOLDAŞ

KORONALI GÜNLERDE” RAMAZANI ŞERİFİ” ASLINA UYGUN YAŞAMAK                                                                                                                                 

Namaz Vakitleri