Son Başbakan aradı...

Son Başbakan aradı...

Son Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın’ı arayarak 'geçmiş olsun' dileklerini iletti.

Geçtiğimiz hafta Covid-19 testi pozitif çıkan AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, hastalığı ikinci defa atlatarak sağlığına kavuştu. Hastalığı süresince birçok geçmiş olsun telefonu alan Günaydın’ı arayanlar arasında AK Parti Genel Başkanvekili ve son başbakan Binali Yıldırım da vardı. Günaydın’a geçmiş olsun dileklerini ileten Yıldırım, Torbalı’yı da sordu.

GÜNAYDIN, TEŞEKKÜR ETTİ

Görüşmeyi sosyal medya hesabından yayınlayan AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, “Yolları bölüp, gönülleri birleştiren Türkiye sevdalısı, gururumuz, Başbakanımız, Genel Başkanvekilimiz sayın Binali Yıldırım’ın atlatmış olduğum Covid-19 hastalığım sebebi ile beni arayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiği için kendisine minnettarım. Ayrıca, sayın Başbakanımız ile hem gelişen ve büyüyen Torbalı’mızı hem de Torbalı’mızın yarınlarını, hedeflerini konuştuk. Biz ona boşuna “Vefa Adamı” demiyoruz. Çok mutlu oldum. Teşekkür ederim sayın Başbakanım…” ifadelerini kullandı.

Kategorideki diğer haberler

İbrahim YILDIRIM

İbrahim YILDIRIM

BAŞKAN FERDİ ZEYREK: “KALİTE BAYRAĞIMIZ TÜRK BAYRAĞI İLE BİRLİKTE BELEDİYE BİNAMIZDA DALGALANACAK”

SÜPER LİG

Puan Tablomuz Otomatik Güncellenmektedir.