TUNCAY ALTUNKAYA, BORNOVA BELEDİYESPOR’UN YENİ BAŞKANI OLDU...

TUNCAY ALTUNKAYA, BORNOVA BELEDİYESPOR’UN YENİ BAŞKANI OLDU...

Bornova Belediyespor Kulübü’nde genel kurul heyecanı yaşandı. Tek listeyle gidilen seçimde Tuncay Altunkaya yeşil-beyazlıların yeni başkanı oldu...

Bornova Belediyespor Kulübü’nde genel kurul heyecanı yaşandı. Tek listeyle gidilen seçimde Tuncay Altunkaya yeşil-beyazlıların yeni başkanı oldu. Oybirliği ile kendilerini göreve getiren üyelere teşekkür eden Altunkaya, “Belediye Başkanımız Ömer Eşki’nin desteğiyle başarılı çalışmalar gerçekleştireceğiz” dedi.

Bornova Belediyespor Kulübü’nün Olağan Genel Kurulu Işıkkent Muhammet Yıldız Spor Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Yoğun katılımla gerçekleşen genel kurulda divan başkanlığını CHP Bornova İlçe Başkanı Avukat Ertürk Çapın yaptı. Bornova Belediyespor’un özellikle çocukların ve gençlerin spor yapması noktasında önemli bir misyona sahip olduğunu ifade eden Çapın, “Yeşil-beyazlı kulüp yıllar boyunca pek çok sporcu yetiştirdi. Emek veren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

YENİ BAŞKAN TUNCAY ALTUNKAYA

Yoğun katılımla gerçekleşen genel kurulda ilk olarak yönetim ve denetim kurulu raporlarının okundu. Geçmiş yönetiminin ibrasının ardından seçime geçildi. Tek listeyle gidilen seçimde Tuncay Altunkaya başkanlığındaki liste oy birliği ile yeşil-beyazlıların yönetimi oldu. Bornova Belediyespor Kulübü’nün yeni Başkanı Tuncay Altunkaya, sporun içinden gelen biri olduğunu belirterek, “Yönetimdeki çok değerli arkadaşlarımla birlikte ve Bornova Belediye Başkanımız Ömer Eşki’nin desteğiyle başarılı çalışmalar gerçekleştireceğiz” diye konuştu.


Bornova Belediyespor’un yeni yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile İASKF (İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) delegeleri şu isimlerden oluştu:


Yönetim Kurulu (Asil Üyeler)

Tuncay Altunkaya

Hasan İlker Cengizoğlu

Ahmet Sait Gürsöz

Özgür Çakı

İbrahim Dorukan Sırt

Mehmet Hanifi Aksu

Abdurahman Aktan


Yönetim Kurulu (Yedek Üyeler)

İbrahim Ferdi Demirel

Erman Ceviz

Orhan Baliç

Sadık Yıldız

Derya Kınık

Vedat Beşok

Oktay Savandıra


Denetim Kurulu (Asil Üyeler)

Ahmet Tokem

Erdem Muhtaroğlu

Ali Rıza Kumaş


Denetim Kurulu (Yedek Üyeler)

Hasan Aydın

Fatih Ay

İlker Erdoğan


İzmir ASKF Delegeleri (Asil Üyeler)

Cemal Hocaoğlu

Murat Ayhan

Cüneyt İnal


İzmir ASKF Delegeleri (Yedek Üyeler)

Fatih Dönmez

Saygın Gül

Serkan Çataldirek

Kategorideki diğer haberler

İbrahim YILDIRIM

İbrahim YILDIRIM

BAŞKAN FERDİ ZEYREK: “KALİTE BAYRAĞIMIZ TÜRK BAYRAĞI İLE BİRLİKTE BELEDİYE BİNAMIZDA DALGALANACAK”

SÜPER LİG

Puan Tablomuz Otomatik Güncellenmektedir.