Ukrayna’dan İzmir’e sağlık köprüsü

Ukrayna’dan İzmir’e sağlık köprüsü

Ukraynalı hastalar şifa bulmak için İzmir’e gelecek 

Ukrayna Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Dr. Violetta Ianyshevska ile Dr. Murat Balanlı Sağlıklı Yaşam Kliniği arasında iş birliği protokolü imzalandı. Yapılan anlaşmayla Ukraynadan gelecek hastalar, İzmirde şifa bulacak. Dahiliye Uzmanı Dr. Murat Balanlı, Amacımız Ukrayna ile Türkiye arasında bir sağlık köprüsü kurmak. Kendileriyle birlikte çalışmaktan çok memnunuz ve bundan sonra iletişimimizin daha güçlü süreceğine inanıyorum” dedi. 

 

Sağlık sektöründe büyük bir yelpazeye hizmet veren ve bütüncül tıp uygulamaları yapan Uzm. Dr. Murat Balanlı, Ukrayna Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Dr. Violetta Ianyshevska ile iş birliği anlaşması yaptı. Bu anlaşma ile hastalar Ukraynadan İzmire gelerek şifa arayacak. Tedavileri İzmirde gerçekleştirilecek hastalar, Kanser'den, Kalp Hastalıklarına, Plastik Cerrahi'den Göz Hastalıklarına, Diş problemlerinden Tüp Bebek uygulamalarına kadar pek çok branşta hizmet alabilecekler. 

 

Uzm. Dr. Murat Balanlı, Ukrayna Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Dr. Violetta Ianyshevska ve ekibi altı gün İzmirde misafirimiz oldu. Klinikte yaptığımız hizmetler ve İzmirdeki sağlık altyapısı hakkında bilgi verdik. En kısa zamanda Ukraynadan hastalarımız gelmeye başlayacak. Ukrayna ve Türkiye arasında bir sağlık bağı kurmuş olduk. Ukraynalılara sağlık hizmeti vereceğimiz için heyecanlıyız” dedi. 

 

Dr. Violetta Ianyshevska ise iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Hem İzmiri, hastaneleri, hem de kliniği çok beğendim. Önümüzdeki ay hastalarımız İzmire gelmeye başlayacak. Buradaki sağlık hizmetleri ve teknolojisi oldukça ileride. Uzm. Dr. Murat Balanlı ile yaptığımız anlaşma ile hastalarımız burada tedavi olacak” diye konuştu. 

Kategorideki diğer haberler