Ümmü Gülsüm Kim Milyoner İster'de  pozitifliğiyle  gönülleri kazandı!

Ümmü Gülsüm Kim Milyoner İster'de pozitifliğiyle gönülleri kazandı!

Kim Milyoner  İster'de dün akşam özel bir yarışmacı yer aldı

27 yaşındaki Ümmü Gülsüm Genç, 125 bin liralık soruya kadar geldi ve yarışmaya veda etti. Ümmü Gülsüm yarışmaya veda etti ancak kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasında yer aldı. Çok küçük yaşlarda geçirdiği rahatsızlık dolayısıyla konuşma engeli bulunan fakat duyabilen Ümmü Gülsüm, gülüşü ve pozitif tavırlarıyla izleyicilerin içini ısıttı. Yarışmanın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu ise Ümmü Gülsüm'ün cevaplarını şıkların yazılı olduğu kağıtlar aracılığıyla aldı. İşte, 125 bin lira ile yarışmaya veda Ümmü Gülsüm hakkında sosyal medyada yapılan yorumlar

Ümmü Gülsüm Kim Milyoner Olmak İster'de önemli bir farkındalığa imza attı. Kim Milyoner Olmak İster'de dün akşam yarışan Ümmü Gülsüm Genç, sosyal medyanın gündemine oturdu. Küçük yaşlarda geçirdiği rahatsızlık nedeniyle konuşma engeli yaşayan Ümmü Gülsüm, yarışmaya elinde kalem ve beyaz tahta ile çıktı. Sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun yönelttiği sorulara şıkların yer aldığı kağıtlarla yanıt veren Ümmü Gülsüm, 125 bin liralık ödül ile yarışmadan ayrıldı. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Ümmü Gülsüm'ün başarısı, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer aldı. 


KİM MİLYONER OLMAK İSTER'E ÜMMÜ GÜLSÜM DAMGA VURDU

ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak ister' yarışma programına katılan 27 yaşındaki Ümmü Gülsüm Genç, herkesin dikkatini çekti. 4 yaşında geçirdiği ateşli hastalık sonrası konuşamayan 27 yaşındaki yarışmacı için bu kez farklı bir format izlendi. Genç, yarışmada müthiş bir performans ortaya koydu.

4 yaşında geçirdiği hastalık nedeniyle konuşamayan Ümmü Gülsüm için programda ilk kez farklı bir format izlendi.

Yarışma sunucusu Kenan İmirzalıoğlu soruları sordu ve yarışmacı kendisine özel hazırlanan yazı tahtasından soruları cevapladı.

 

Ümmü Gülsüm Genç, 11. soruya kadar geldi.

TÜRKİYE ONU KONUŞTU! 

Ümmü Gülsüm'ün hikayesi programı izleyen seyircilerin de dikkatini çekti.

 

Kim Milyoner Olmak İster'e Ümmü Gülsüm Genç damga vurdu

Kategorideki diğer haberler

Ergün DUR

Ergün DUR

Tam 25 yıl olmuş bu korkunç katliam olalı...

Namaz Vakitleri